Hlavní stránka Kariéra

Kariéra

PRODEJNÍ PORADCE - PRÁCE NA PLNÝ ÚVAZEK

POŽADUJEME:
  • ZNALOST NÁHRADNÍCH DÍLŮ
  • ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B
  • Uživatelskou dovednost práce na PC
  • Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, ...

NÁPLŇ PRÁCE

  • Příjem objednávek od zákazníků
  • Prodej a rozvoz zboží
  • Práce na provozovně
  • Péče a denní komunikace se zákazníky
NABÍZÍME:
  • Základní mzda 37 000,- + provize z prodeje
  • Pracovní doba 4 dny v týdnu a 1 den volna
  • Sobota od 7:00-10:00 - 2x za měsíc
  • Kariérní růst
  • Termín nástupu IHNED
  • Příležitost pracovat v české společnosti, která je na trhu od roku 2012

ŘIDIČ / SKLADNÍK - PRÁCE NA DOHODU

POŽADUJEME:

NÁPLŇ PRÁCE

  • Rozvoz zboží
NABÍZÍME:
  • 200,- / hodina
  • Pracovní doba Pondělí - Pátek 6:00-10:00
  • Sobota dle dohody

Pro bližší informace zasílejte životopisy na LeaderCar@seznam.cz nebo volejte +420 736 789 632 - Michal Mikulášek